Skip to main content
Ogłoszenia

Ogłoszenia duszpasterskie – 27 Niedziela Zwykła – 8.10.2023

By 9 października 2023No Comments

 

  1. Zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej codziennie pół godziny przed Mszą św. wieczorną.

 

  1. W piątek wspomnienie bł. Honorata Koźmińskiego, prezbitera.

 

  1. W przyszłą niedzielę o godz. 8.30 sprawowana będzie Msza w intencji Członków Kościelnej Służby Porządkowej „Totus Tuus” i Sympatyków. Po niej spotkanie formacyjne. Natomiast członków Żywego Różańca zapraszamy na Mszę św. o godz. 13.00, a po niej zmiana tajemnic i wspólny różaniec.

 

  1. W następną niedzielę po Mszy św. o godz. 10.00 spotkanie młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania.

 

  1. Za tydzień przypada Dzień Papieski. Wrzucając ofiarę do puszek, będziemy mogli wspomóc budowę tzw. żywego pomnika św. Jana Pawła II, a więc zasilić fundusz stypendialny dla uczniów i studentów.

 

  1. Zbliża się listopad. Nie zapominajmy o modlitwie w intencji zmarłych. Jak każdego roku przyjmujemy wypominki. W zakrystii i w kancelarii parafialnej można składać kartki z imionami zmarłych. W ich intencji przez cały listopad sprawowana będzie Msza święta wieczorna. Specjalne kartki wyłożone są na ołtarzach bocznych i na stoliku przy wyjściu z kościoła.

 

  1. Wszystkim, którzy w tym tygodniu przeżywać będą swoje imieniny, urodziny czy jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia: wszelkich łask Bożych i opieki Matki Bożej Różańcowej. Całej wspólnocie parafialnej życzymy doświadczania Bożej pomocy i wydawania dobrych owoców chrześcijańskiego życia.