Skip to main content
Ogłoszenia

Ogłoszenia duszpasterskie – 22 Niedziela Zwykła – 3.09.2023

By 2 września 2023No Comments
 1. Dzisiaj, z racji pierwszej niedzieli miesiąca, po Mszy Świętej wieczornej odbędzie się procesja eucharystyczna. Zapraszamy dzieci, które należą lub chciałyby należeć do asysty procesyjnej. Spotkanie organizacyjne rozpocznie się
  o godz. 18.00 w auli (wejście bocznymi drzwiami nowego kościoła).

 

 1. We wtorek podczas Mszy św. wieczornej modlić się będziemy w intencji
  Arnolda
  z racji imienin.

 

 1. Pierwsze po wakacjach spotkanie Grupy biblijnej odbędzie się we wtorek
  5 września po Mszy św. wieczornej (ok. 19.00) w sali duszpasterskiej. Zapraszamy tych, którzy uczestniczyli już w spotkaniach grupy oraz tych, którzy chcieliby do niej dołączyć.

 

 1. W piątek przypada święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny. Dodatkowa Msza sprawowana będzie o godz. 20.00. Natomiast o godz. 20.45 zapraszamy na Apel Maryjny.

 

 1. W sobotę wspomnienie bł. Anieli Salawy, dziewicy, patronki FZŚ.

 

 1. Jutro rozpoczyna się nowy rok szkolny i katechetyczny. Zachęcamy rodziców, aby zatroszczyli się o udział swoich dzieci w katechezie. Dla ludzi wierzących katecheza jest jednym z podstawowych narzędzi formacji chrześcijańskiej i kształtowania wiary.

 

 1. Po wakacyjnej przerwie wznawiamy Msze Święte ze szczególnym udziałem dzieci. W niedzielę 10 września o godz. 11.30 zostaną poświęcone tornistry
  i przybory szkolne. Prosimy, aby dzieci przychodziły przynajmniej 10 minut
  przed Mszą Świętą na wspólną modlitwę oraz naukę pieśni.

 

 1. We wtorek kancelaria parafialna będzie nieczynna. Natomiast w pozostałe dni zapraszamy w godz. 11.00 – 12.00 oraz 16.00 – 18.00.

 

 1. W sobotę 9 września w godz. 17.00 – 19.00 na Krakowskim Przedmieściu i Placu Zamkowym odbędzie się Orszak Dziejów – plenerowe widowisko historyczne upamiętniające postacie Wiktorii i Józefa Ulmów oraz ich dzieci, którzy zostaną beatyfikowani.

 

 1. Ojcu Arnoldowi oraz Solenizantom i Jubilatom obecnego tygodnia życzymy nieustannego doświadczania Bożej opieki, a wszystkim parafianom radości
  z podążania za Chrystusem oraz licznych łask od Pana.