Skip to main content
Ogłoszenia

Ogłoszenia duszpasterskie – 12 Niedziela Zwykła – 25.06.2023

By 24 czerwca 2023No Comments
  1. Dla wielu z nas, zwłaszcza dla dzieci i młodzieży rozpoczął się czas wakacji. Postarajmy się dobrze go zaplanować i wykorzystać. Wyjeżdżającym i pozostającym w domu życzymy, by wakacje dały okazję nie tylko do fizycznego i umysłowego wypoczynku, ale również do duchowego wzrostu.

 

  1. Dziś, jak w każdą ostatnią niedzielę miesiąca, Grupa Charytatywna Auxilium kwestuje na pomoc dla najbardziej potrzebujących parafian. W imieniu kwestujących i tych, którzy skorzystają z pomocy serdecznie dziękujemy.

 

  1. W ubiegłym tygodniu swoje imieniny zakonne  przeżywał nasz zakrystian, br. Symplicjusz. Msza o Boże błogosławieństwo dla Solenizanta sprawowana będzie w środę o godz. 18.30.

 

  1. W Czwartek 29 czerwca, będziemy obchodzić uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Z tej racji już dzisiaj odbywa się coroczna zbiórka ofiar przeznaczonych na tzw. świętopietrze. Środki te przeznaczone są na posługę apostolską i charytatywną papieża. Ofiary można składać do podpisanej skarbony po prawej stronie głównego wyjścia z kościoła.

 

  1. Informujemy, że pod adresem www.warszawa.bernardyni.pl została uruchomiona nowa strona internetowa naszej parafii. Po wpisaniu dotychczasowego adresu, również zostaniemy przekierowani na nową witrynę. Na odświeżonej stronie znajdziemy, jak dotychczas, ogłoszenia parafialne, aktualności oraz podstawowe informacje, dotyczące posług i sakramentów świętych. Fotogaleria natomiast została uzupełniona o relacje z wydarzeń, jakie miały miejsce w ciągu kilku ostatnich lat.

Ponawiamy również zaproszenie do polubienia profilu „Bernardyni Warszawa” na facebooku.

 

  1. Przypominamy, że w lipcu, sierpniu i wrześniu niedzielna Msza wieczorna sprawowana będzie o godz. 19.00.
  2. W ostatnim tygodniu odeszli do Pana: Wioleta Kalisz – Matyjek, l.46 z ul. Bernardyńskiej, Wanda Bohdanowicz, l.87 z ul. Korczyńskiej, Teresa Gorzkowska, l.75 z ul. Przy Bernardyńskiej Wodzie, Jan Szymański, l.75 z ul. Grzesiuka, Zdzisław Szóstyk, l. 76, z ul. Limanowskiego. Wieczne odpoczywanie racz Im  dać Panie…