Skip to main content
Ogłoszenia

Ogłoszenia duszpasterskie – 11 Niedziela Zwykła – 18.06.2023

By 18 czerwca 202324 czerwca, 2023No Comments
  • Dziś po Mszy św. wieczornej, o godz. 19.00, serdecznie zapraszamy na koncert religijno – patriotyczny w wykonaniu Śpiewającej Rodziny Kaczmarków. Wstęp wolny.
  • Pan Burmistrz Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy prosi o przekazanie następującej informacji:  Szanowni Państwo, trwa głosowanie na projekty zgłoszone w ramach 10. edycji Budżetu Obywatelskiego. Do 30 czerwca, każdy mieszkaniec Warszawy może wybierać spośród 76. projektów zlokalizowanych na Mokotowie. Wśród nich są liczne udogodnienia komunikacyjne, inwestycje w zieleń miejską i nowe miejsca rekreacji oraz zajęcia edukacyjne i sportowe dla dzieci, dorosłych i seniorów. Na realizację tych projektów w Dzielnicy Mokotów zaplanowano prawie 9 milionów złotych. To znacząca kwota, o której wydatkowaniu możemy wspólnie zdecydować. Oddać głos można przez Internet na stronie bo.um.warszawa.pl lub przy użyciu papierowego formularza w Urzędzie Dzielnicy Mokotów przy ul. Rakowieckiej 25/27. Głosując na projekty Budżetu Obywatelskiego zmieniamy Mokotów w miejsce, w którym żyje się lepiej, bezpieczniej i zgodnie z naszymi oczekiwaniami.
  • W czwartek przypada czerwcowe spotkanie ze św. Ritą. O godz. 18.30 sprawowana będzie Msza św. z okolicznościową homilią, a po niej odbędzie się nabożeństwo. Zachęcamy, by składać zapisane na kartkach podziękowania i prośby do św. Rity. Można je wrzucić do skrzyneczki przy figurze Świętej, złożyć w zakrystii lub przesłać pocztą elektroniczną.
  • Za tydzień, w ostatnią niedzielę miesiąca, Grupa Charytatywna Auxilium będzie kwestować na pomoc dla najbardziej potrzebujących parafian. W imieniu kwestujących i tych, którzy skorzystają z pomocy serdecznie dziękujemy.
  • W ostatnim tygodniu odeszli do Pana: Jerzy Wójcik l. 64, z ul. Powsińskiej i Helena Łosoś, l. 92  z ul. Urle. Wieczne odpoczywanie racz Im  dać Panie…