Skip to main content

W sobotę 28 stycznia zakończyliśmy wizyty duszpasterskie w domach naszych parafian. W tym roku odwiedziliśmy 1417 domów. To prawie czterysta więcej niż w roku ubiegłym, kiedy mierzyliśmy się z pandemią koronawirusa. Jest to jednak liczba mniejsza niż w roku 2020. Wynika to m.in. z faktu, że coraz więcej mieszkań zajmują osoby wynajmujące je jedynie na jakiś czas. Najczęściej nie czują się one związane z miejscem, ani z parafią. Dziękujemy serdecznie wszystkim, którzy otworzyli przed nami swoje drzwi, aby

przyjąć błogosławieństwo. Dziękujemy za gościnność i wszystkie rozmowy, które pomogły nam się lepiej poznać i zrozumieć. Dziękujemy tym, którzy przy okazji „kolędy” złożyli ofiary na potrzeby naszej parafii i klasztoru. Jeszcze raz życzymy Wam, aby rok, który rozpoczęliśmy przyniósł Wam wiele radości, pokoju i Bożego błogosławieństwa.