Skip to main content
Ogłoszenia

Ogłoszenia duszpasterskie – 5 Niedziela Zwykła – 5.02.2023

By 7 lutego 20232 maja, 2023No Comments
  • Dziś, z racji pierwszej niedzieli miesiąca, po Mszy św. wieczornej odbędzie się procesja eucharystyczna. Zapraszamy asystę procesyjną, w sposób szczególny dzieci. Zbiórka o godz. 18.15 przy zakrystii nowego kościoła.
  • Msza św. w intencji członków Liturgicznej Służby Ołtarza Dorosłych i ich rodzin sprawowana będzie jutro o godz. 18.30. Po Mszy odbędzie się spotkanie.
  • Po demontażu szopki bożonarodzeniowej, wróciliśmy do całodziennej adoracji Najświętszego Sakramentu w kaplicy Matki Bożej Częstochowskiej. Przypominamy, że adoracja w dni powszednie rozpoczyna się po Mszy św. porannej, a więc ok godz. 8.30 i trwa do Mszy wieczornej. W niedziele rozpoczyna się po Mszy o godz. 13.00 i kończy przed Mszą wieczorną. Zachęcamy do tego, aby przechodząc obok kościoła, wstępować chociaż na krótką modlitwę w ciszy.
  • W sobotę 11 lutego będziemy przeżywać 31 Światowy Dzień Chorego. Naszą modlitwą chcemy wesprzeć wszystkich dotkniętych krzyżem cierpienia, zwłaszcza chorych członków naszych rodzin i naszej parafii. Modlitewną pamięcią obejmujemy także wszystkich pracowników służby zdrowia, którzy na co dzień pomagają chorym. O godz. 11.00 sprawowana będzie Msza, podczas której zostanie udzielony zostanie sakrament namaszczenia. Zapraszamy na nią chorych, a ich bliskich prosimy o udzielenie im pomocy w dotarciu do kościoła.
  • Pomódlmy się o radość nieba dla naszych zmarłych: Weroniki Kołosowskiej, l. 93 z ul. Bernardyńskiej i Piotra Strzeleckiego, l. 92 z ul. Jaszowieckiej. Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie…